פיתרון גיבוי למערכות VMware בענן

עם כניסתם של מערכות הווירטואליזציה לארגוני ה SMB, SMBs התחילו לחפש שירותי גיבוי והתאוששות מאסון שמאפשר להם להגן ולשחזר VMware מכונות וירטואליות בסביבה ספק השירות (ענן). שיטת עבודה זו מאפשר לעסקים לשמור עותק של גיבוי המערכות שלהם מחוץ לאתר בתצורת DR. שירותי הענן מספקים דרישה זו ומאפשרים ללקוחות לקבל שירותי גיבוי מאובטח בחוות שרתים מאובטחת.
כאשר בוחרים פתרון ענן לגיבוי שרתי VMware הדרישות הינן: שירות מאובטח, מוגן, פיתרון אינטואיטיבי המאפשר גיבוי מהיר ושחזור מהיר יותר, הן של קבצים, אובייקטים וכן שרתים מלאים. עלויות הגיבוי והשחזור בתצורה של Backup-as-a-Service צריכה להתאים לסוגי לקוחות שונים ולצרכים השונים של כל לקוח ולקוח.


היכולת שלנו לספק פתרון של Backup & Replication נבנתה עבור גיבוי שרתי מחשוב כשירות בסביבת עננים Backup-as-a-ServiceAgentless

כל רכיבי המוצר הנדרש - כגון מסד הנתונים - הם מובנים ומותקנים אוטומטית. מערכת ה- Backup & Replication מותקנות ללא סוכן , ולכן אין סוכנים לפרוס ולהגדיר על מקור מכונות וירטואליות או ESXi המארחים. מהתחלה ועד הסוף, זה לוקח פחות מ -10 דקות כדי להתקין ולהגדיר את המוצר עבור כל שרת VMware.

שחזור מידע

מערכת ה Backup & Replication, מאפשרת גישה לקבצים ואובייקטים של Microsoft Exchange (כגון דואר אלקטרוני) המאפשרת לשחזר באופן מיידי ישירות מהענן. אם VM כולו פגום בטעות או נמחק, ניתן לשחזרו מתוך העתק או גיבוי על ידי כמה קליקים. התאושש VM יופיע במחשב המארח ESXi שבחרת להתאוששות ויהיה בדיוק באותו מצב כפי שהיה בזמן הגיבוי או השכפול.

הגנת מידע

מהדורת ספק הענן מאפשרת ללקוחות לגבות המכונות הווירטואליות VMware שלהם באופן מקומי, כמו גם לאחסן אותם הענן שלנו לצורך התאוששות מאסון. שילוב זה של גיבויים מקומיים עבור גיבויים שחזור וענן מבצעית לצורך התאוששות מאסון מאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים כדי לשחזר את התהליכים העסקיים שלהם במהירות, וכעבור כמה מטרות זמן ההחלמה שלהם (RTOS).

גמישות עסקית

מערכת Backup As A Service הינה מערכת מודולרית התומכת בעומסי עבודה קטנים ובינוניים ועד 10,000 מערכות וירטואליות.

ריבוי משתמשים (Multi-Tenancy)

ריבוי משתמשים עבור גיבוי ושכפול VMware, המאפשר ניהול של דיירי גיבוי ענן מרובים (לקוחות) תחת חלונית אחת של זכוכית. תכונת ריבוי המשתמשים מאובטחת מבודדת דיירים יחד עם הנתונים שלהם, והכל תחת חלונית אחת של זכוכית ופריסת מוצר.

ביצועים גבוהים

ארכיטקטורת המערכת מותאמת במיוחד עבור ביצועים: האצת רשת מזרז העברת נתונים על ידי 2X, מעקב החסום השתנה מייד מזהה אילו נתונים השתנו מאז הריצה האחרונה, ו multi-threading מאפשר עיבוד מכונות וירטואליות מרובות באותו להפחית את הגיבוי ושכפול זְמַן. בנוסף, כל העבודות הן לנצח-מצטברים, כך שאין צורך להפעיל גיבויים מלאים מעת לעת.

שרות עצמי

כל לקוח יכול לגשת לפורטל בשירות עצמי ולבצע גיבוי VM, שכפול, והתאוששות עבורו, ללא מעורבות שלנו. ניתן גם בנפרד להפעיל או להשבית שירות עצמי עבור כל לקוח, ולהתאים את רמת השליטה הגנת נתונים.

תוכנית רישוי גמישה

מודל הרישוי הינו לפי VM'ים מגובים. החיות נעשה כל חודש ותוכל להקטין או להגדיל את המכונות הווירטואליות המגובות במערכת כל חודשצור קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספיםסוגי פתרונות גיבוי בענן


גיבוי שרת וירטואלי VMware גודל 50GB כולל רישיון חודשי

גיבוי שרת וירטואלי VMware גודל 100GB כולל רישיון חודשי

גיבוי שרת וירטואלי VMware גודל 200GB כולל רישיון חודשי


הגיבוי כולל Snapshot של המערכת למשך חודש. לאחר 30 יום הגיבוי הישן נדרס על ידי הגיבוי החדש פעם בשנה תתבצע הדרכה על מערכת הגיבוי והשחזור ללקוחות אשר יהיו מעוניינים לבצע את הפעילות בעצמם (ההדרכה תינתן על בסיס מקום פנוי בהדרכות טכניות של Cloudway המפיצים של פתרון NAKIVO) השירות מסופק על ידי Connect Everywhere Israel, בכפוף למגבלות ותנאי שירותצור קשר עכשיו לקבלת פרטים נוספים