צעד את הצעד הנכון לכיוון הענן

הצטרפו למספר הולך וגדל של חברות המשנות את הדרך בה נעשים עסקים!

חברת Connect Everywhere Israel מספקת לך את המעטפת המושלמת לבחינת הצרכים שלך והפתרונות הנכונים עבור הארגון שלך. החברה מורכבת ממומחי אבטחת מידע בענן בעלי ניסיון של למעלה מ 20 שנה וידע נרחב המתמחה אבטחת מידע, רשתות, מערכת, תשתית, ניתוח מערכות, עיצוב וניהול פרויקטים. ב- 3 השנים האחרונות אנו מתמחים בכל הכח שלנו בארכיטקטורת ענן ובאבטחת מידע בענן. אנו מספקים מגוון רחב של שירותים מבוססי ענן המיועדים לעזור לך להביא חדשנות ולהצעיד את הארגון טכנולוגית קדימה ומעבר למתחרים. יתרונות ענן - שינוי סדרי עבודה פנימיים בעסק, המעבר מאפשר יכולות של גמישות, שיתוף מידע, עבודה מרחוק, עבודה קבוצתית, שימוש בתוכנות ויישומים מעל הדפדפן או אפליקציות בצורה קלה מהירה ונוחה.

סוגי עננים שאיתם ניתן לעבוד

ענן פרטי

שרתי המחשוב יהיו של הארגון, תחזוקת חומרה, תוכנה וניהול יישארו באחריות הארגון וישמרו בארגון או במרכזי אחסון, דטה סנטרים מאובטחים ומנוהלים

ענן ציבורי

ענן הניתן בסביבות ציבוריות כגון גוגל, אמזון ומיקרוסופט. אין תשלום על חומרה אלא רק על שעות שימוש במערכות השונות

ענן היברידי

השילוב בין ענן ציבורי לפרטי. חלק מהמידע והשירותים ניתנים על ידי ענן ציבורי וחלק על ידי ענן פרטי

לכל סוג ענן יש את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו לא כל סוג מתאים לכולם וישנו צורך לשלב בין סוגים שונים של עננים על מנת לקבל את המתאם הנכון לארגון. לכן אנחנו כאן לעזור ולהתאים את פתרונות הענן לצרכים של כל ארגון.

Cloud Consulting

להגדיל גמישות עסקית ולפשט פעילויות. בניית ארכיטקטורת ענן היא קריטית להצלחת המעבר לענן. ממערכות שטוחות בארגון למערכות מורכבות הדורשות יצירות, שרידות וזמינות גבוהים. מומחי ייעוץ הענן שלנו יעבדו בשיתוף איתך, הלקוח על מנת לעצב סביבה מושלמת עבורך.

Cloud Security Consulting

צוות האבטחה שלנו בעל ניסיון רב והוא מסייע ללקוחותינו לבנות ענן בטוח ומאובטח. כמו כן, מסייע בפריסה והפעלת מערכות רגישות בענן. מלקוחות פועלים להשגת תאימות ליישומי אינטרנט פשוט ועד אירוח נתונים קריטיים.

Cloud Migration

תהליך העברת המידע משרתי הארגון לענן הינו תהליך מובנה, המצריך ידע הן ברמת השרתים הפיזיים והן ברמת התוכנות והתקשורות המועברות לסביבת הענן. מומחי הענן שלנו יעבדו בשיתוף איתך, הלקוח על מנת לבצע את המעבר בצורה מושלמת וללא בעיות עבורך.

Cloud Cost Management

צוות המומחים שלנו לעזור ללקוחותינו הידע והכלים העצומים שלנו להשתמש משאבי ענן ביעילות לעקוב אחר הוצאות ושימוש ענן. כל זה מדגיש הזדמנויות לאופטימיזציה עלות, וכתוצאה מכך עם חיסכון גדול.

אנו יודעים לספק ייעוץ בפתרונות ענן ציבורי, פרטי והיברידי, אנו נלווה אותך בכל שלבי המעבר והעבודה לענן הנכון והמתאים עבורך!

מדוע לבחור בנו

public_cloud_logosהמטרה העיקרית של חברת Connect Everywhere Israel היא להיות מרכז ידע מקצועי עבור הלקוחות המעוניינים להעביר את הארגון שלהם בצורה בטוחה לסביבת ענן. אנו מבינים את הענן, את אבטחת המידע בענן ואת הדרך הנכונה לשלב ביניהם. המטרה שלנו היא להביא ערך זה ללקוחות שלנו ולגרום להם להרגיש בטוחים במהלך השימוש בשירותי הענן שלהם. לכן אנו בטוחים שעבודה איתנו תהפוך את העסק שלהם ליותר תחרותי ומוביל הן טכנולוגית והן בגמישות עסקית לקראת העתיד.

לפגישת ייעוץ, צור איתנו קשר עוד היום

עוד דרכים ליצור איתנו קשר